contactpersonen

Directie
Melle Daamen 

Adjunct directeur en Hoofd bedrijfsvoering
Dianne Zuidema

Secretariaal en P&O
Leila Haqi office manager
Angelique Alonso Rost medewerker secretariaat
Sascha Poll medewerker P&O

Programmering 
René van der Pluijm hoofd programmering
Anita van Dolen programmeur dans
Jörgen Tjon A Fong programmeur culturele diversiteit
Daniel Kieft assistent programmeur
Harm Scholten  assistent programmering
Gwen Buijs coördinator Julidans/internationale projecten
Wiepke Westbroek producent expanding theatre
Elze van der Steen educatie 

Marketing & Communicatie
Karin Sommerer hoofd marketing &communicatie
Martine Jedema senior marketeer
An Cardoen publiciteit en redactie
Anna Bouwman marketeer
Tamar Uylenburg coordinatie en aankleding
Sjoerd Appelman (e-)marketeer
Jildiz Heddes database beheer
Beleke Bagchus senior marketeer

Kassa  
Jasper Gilijamse  hoofd kassa
Anneke Timmerman  kassamedewerker
Jacqueline Kooter  kassamedewerker
Leon Jacobs  kassamedewerker
Myrthe Verdonk  kassamedewerker
Petra Wesselink  kassamedeweker
May Wolf  kassamedeweker
Saskia van der Linden kassamedewerker/ plv hoofd 
JIldou Straat kassamedewerker

Financiën 
Marcel Bouwman  1e medewerker financiën
Ilse Shewnaik  medewerker financiën
Margot Knol  medewerker financiën

Receptie 
Donnee Festen
Gerrit van Leeuwen
Joost Kuper-Ravelli
Philip Hartzuiker 
Anne-Jan Reijn 
Linda Delis

Kantine beheer
Julie Griffiths kantinebeheerder
Hennie Beilemans kantinebeheer

Technische dienst 
Ron Ruurs  hoofd technische dienst
Hans Huiskes  senior medewerker technische dienst
John Muller medewerker technische dienst
Roderick Lonis medewerker
Niek Oostendorp medewerker

Theatertechniek 

Hugo van Hulst hoofd theatertechniek
Stevin Blok  theatertechnisch planner & werkvoorbereider
Claudia van Dijck  theatertechnisch planner & werkvoorbereider
Boy van Maasakker theatertechnisch medewerker
Caroline de Jong  toneelmeester
Fred Beezhold toneelmeester
Jan Pedersen theatertechnisch medewerker
Klaas Bonnes  toneelmeester
Leo van der Zijden theatertechnisch medewerker
Michel Smouter  theatertechnisch medewerker
Niels Mudde theatertechnisch medewerker
Okke Dillo  theatertechnisch medewerker
Patrick Jonker theatertechnisch medewerker
Peter Turner theatertechnisch medewerker
Pim Kattouw  theatertechnisch medewerker
Rick Lautenschutz theatertechnisch medewerker
Sanna Galic  theatertechnisch medewerker
Sjoerd van der Schalk theatertechnisch medewerker
Tim Ruiters theatertechnisch medewerker
Tonny Taams  toneelmeester
Tony Kat theatertechnisch medewerker
Wannes Klop theatertechnisch medewerker
Wim Ubbels  toneelmeester

Fondsenwerving/sponsoring
Nynke de Haan hoofd fondsenwerving
Nicole Fijnaut assistent fondsenwerving