2014

April

woensdag 23 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Guy Cassiers Hamlet vs Hamlet rabozaal Toneel kaarten
woensdag 23 20:30 Dance Company Nanine Linning / Theater HeidelbergInformation in English ZERO grote zaal Dans kaarten
tickets
woensdag 23 22:00 The Dutch Factory / SSBA Salon A Midsummer Night's Dream marnixvestiaire Expanding 
Theatre
meer info
donderdag 24 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Guy CassiersInformation in English Hamlet vs Hamlet rabozaal Toneel kaarten
tickets
donderdag 24 20:30 Het Nationale Toneel / Theu Boermans Madame Rosa grote zaal Toneel kaarten
vrijdag 25 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Guy Cassiers Hamlet vs Hamlet rabozaal Toneel kaarten
vrijdag 25 20:30 Het Nationale Toneel / Theu Boermans Madame Rosa grote zaal Toneel kaarten
zondag 27 15:00 Het Nationale Toneel / Theu Boermans Madame Rosa grote zaal Toneel kaarten
maandag 28 20:30 Wunderbaum / KVS The New Forest - De Wet grote zaal Toneel kaarten
dinsdag 29 20:30 Shakespeare’s Globe / Dominic Dromgoole en Bill BuckhurstInformation in English Hamlet grote zaal Toneel kaarten
tickets
woensdag 30 20:30 Shakespeare’s Globe / Dominic Dromgoole en Bill BuckhurstInformation in English Hamlet grote zaal Toneel kaarten
tickets

Mei

vrijdag 2 20:30 SSBA Salon / DeFusie De Idee #4 marnixvestiaire Expanding 
Theatre
meer info
zaterdag 3 13:00 Melkweg Kunstbende Finale 2014 rabozaal Melkweg programmering meer info
zondag 4 15:00 Frank Groothof Carmen (7+) rabozaal Jeugd kaarten
zondag 4 21:00 Theater Na de Dam / Toneelgroep Amsterdam / Stadsschouwburg Amsterdam Totterdood (Theater Na de Dam) grote zaal Diversen kaarten
zondag 4 23:00 Theater Na de Dam Nacht Na de Dam grote zaal podium Diversen kaarten
dinsdag 6 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Guy Cassiers Hamlet vs Hamlet rabozaal Toneel kaarten
dinsdag 6 20:30 De Spelerij / Paula Bangels Vrijdag grote zaal Toneel kaarten
woensdag 7 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Guy Cassiers Hamlet vs Hamlet rabozaal Toneel kaarten
donderdag 8 9 :00 What Design Can Do What Design Can Do grote zaal Expanding 
Theatre
meer info
donderdag 8 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Guy CassiersInformation in English Hamlet vs Hamlet rabozaal Toneel kaarten
tickets
vrijdag 9 9 :00 What Design Can Do What Design Can Do grote zaal Expanding 
Theatre
meer info
vrijdag 9 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Guy Cassiers Hamlet vs Hamlet rabozaal Toneel kaarten
zaterdag 10 15:00 Openbare rondleiding voor- en achtergebouw Diversen kaarten
zaterdag 10 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Guy Cassiers Hamlet vs Hamlet rabozaal Toneel kaarten
zaterdag 10 20:30 Het Nationale Toneel / Johan Doesburg De Prooi grote zaal Toneel kaarten
zondag 11 20:00 Melkweg Philip Glass and Friends - Days And Nights Festival Benefit Evening rabozaal Melkweg programmering meer info
zondag 11 20:30 Het Nationale Toneel / Johan Doesburg De Prooi grote zaal Toneel kaarten
woensdag 14 14:00 Toneelgroep Amsterdam Openbare repetitie De entertainer grote zaal Toneel kaarten
donderdag 15 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Eric de Vroedt De entertainer grote zaal Toneel kaarten
vrijdag 16 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Eric de Vroedt De entertainer grote zaal Toneel kaarten
zaterdag 17 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Eric de Vroedt De entertainer (try-out) grote zaal Toneel kaarten
zondag 18 16:00 Toneelgroep Amsterdam / Eric de Vroedt De entertainer (première) grote zaal Toneel kaarten
maandag 19 20:00 Uitgeverij Atlas Contact / Uitgeverij Bas Lubberhuizen / Johan Simons Vlucht zonder einde - Hommage aan Joseph Roth rabozaal Diversen kaarten
woensdag 21 14:00 Theater Familie Pluk van de Petteflet (4+) rabozaal Jeugd kaarten
woensdag 21 16:00 Theater Familie Pluk van de Petteflet (4+) (première) rabozaal Jeugd kaarten
woensdag 21 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Eric de Vroedt De entertainer (try-out) grote zaal Toneel kaarten
donderdag 22 20:00 Stadsschouwburg Amsterdam / Pakhuis de Zwijger / Rabobank Amsterdam De Staat van de Stad rabozaal podium Expanding 
Theatre
meer info
donderdag 22 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Eric de Vroedt De entertainer (try-out) grote zaal Toneel kaarten
vrijdag 23 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Eric de VroedtInformation in English De entertainer (première) grote zaal Toneel kaarten
tickets
zaterdag 24 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Eric de Vroedt De entertainer grote zaal Toneel kaarten
zondag 25 13:30 Openbare rondleiding voor- en achtergebouw Diversen kaarten
maandag 26 20:30 Toneelgroep Amsterdam TA-Extra: Wish you were here (Ayn Rand) grote zaal Diversen kaarten
dinsdag 27 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Eric de Vroedt De entertainer grote zaal Toneel kaarten
woensdag 28 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Eric de Vroedt De entertainer grote zaal Toneel kaarten
donderdag 29 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Eric de VroedtInformation in English De entertainer grote zaal Toneel kaarten
tickets
vrijdag 30 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Eric de Vroedt De entertainer grote zaal Toneel kaarten
zaterdag 31 15:00 Openbare rondleiding voor- en achtergebouw Diversen kaarten
zaterdag 31 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Eric de Vroedt De entertainer grote zaal Toneel kaarten

Juni

dinsdag 3 20:00 HF / De Nationale Opera / Martijn Padding & Aernout MikInformation in English Laika (wereldpremière) rabozaal Muziek-
theater
kaarten
tickets
donderdag 5 20:00 HF / De Nationale Opera / Martijn Padding & Aernout MikInformation in English Laika rabozaal Muziek-
theater
kaarten
tickets
vrijdag 6 20:00 HF / De Nationale Opera / Martijn Padding & Aernout MikInformation in English Laika rabozaal Muziek-
theater
kaarten
tickets
zaterdag 7 20:00 HF / De Nationale Opera / Martijn Padding & Aernout MikInformation in English Laika rabozaal Muziek-
theater
kaarten
tickets
zondag 8 13:30 HF / De Nationale Opera / Martijn Padding & Aernout MikInformation in English Laika rabozaal Muziek-
theater
kaarten
tickets
zondag 8 19:00 HF / De Nationale Opera / Martijn Padding & Aernout MikInformation in English Laika rabozaal Muziek-
theater
kaarten
tickets
maandag 9 19:00 HF / De Munt / Pierre Audi Orlando (NL première) grote zaal Muziek-
theater
kaarten
woensdag 11 14:00 Openbare repetitie The Fountainhead rabozaal Toneel kaarten
woensdag 11 19:00 HF / De Munt / Pierre Audi Orlando grote zaal Muziek-
theater
kaarten
donderdag 12 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van Hove The Fountainhead (try-out) rabozaal Toneel kaarten
vrijdag 13 19:00 HF / De Munt / Pierre Audi Orlando grote zaal Muziek-
theater
kaarten
vrijdag 13 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van Hove The Fountainhead (try-out) rabozaal Toneel kaarten
zaterdag 14 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van Hove The Fountainhead (try-out) rabozaal Toneel kaarten
zondag 15 16:00 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van Hove The Fountainhead (wereldpremière) rabozaal Toneel uitverkocht
maandag 16 20:30 HF/ KVS / les ballets C de la B / Serge Kakudji, Fabrizio Cassol, Alain PlatelInformation in English Coup Fatal (NL première) grote zaal Muziek-
theater
kaarten
tickets
dinsdag 17 20:30 HF/ KVS / les ballets C de la B / Serge Kakudji, Fabrizio Cassol, Alain PlatelInformation in English Coup Fatal grote zaal Muziek-
theater
kaarten
tickets
woensdag 18 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van Hove The Fountainhead rabozaal Toneel uitverkocht
woensdag 18 20:30 HF/ KVS / les ballets C de la B / Serge Kakudji, Fabrizio Cassol, Alain PlatelInformation in English Coup Fatal grote zaal Muziek-
theater
kaarten
tickets
donderdag 19 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van HoveInformation in English The Fountainhead rabozaal Toneel uitverkocht
sold out
donderdag 19 20:30 HF/ Isabella RosseliniInformation in English Bestiaire d'amour (NL première) grote zaal Muziek-
theater
kaarten
tickets
vrijdag 20 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van Hove The Fountainhead rabozaal Toneel uitverkocht
vrijdag 20 20:30 HF/ Isabella RosseliniInformation in English Bestiaire d'amour grote zaal Muziek-
theater
kaarten
tickets
zaterdag 21 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van Hove The Fountainhead rabozaal Toneel uitverkocht
zaterdag 21 20:30 HF/ Isabella RosseliniInformation in English Bestiaire d'amour grote zaal Muziek-
theater
kaarten
tickets
maandag 23 21:00 HF / Woodkid & Metropole OrkestInformation in English Woodkid (NL première) rabozaal Diversen uitverkocht
sold out
dinsdag 24 20:30 HF / Royston AbelInformation in English The Kitchen (NL première) grote zaal Muziek-
theater
kaarten
tickets
woensdag 25 20:00 HF / MAU / Lemi Ponifasio The Crimson House (NL première) rabozaal Dans kaarten
woensdag 25 20:30 HF / Royston AbelInformation in English The Kitchen grote zaal Muziek-
theater
kaarten
tickets
donderdag 26 20:00 HF / MAU / Lemi Ponifasio The Crimson House rabozaal Dans kaarten
zaterdag 28 20:00 Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten Dansers van Morgen, eindvoorstelling Nationale Balletacademie (première) grote zaal Dans kaarten
zondag 29 15:00 Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten Dansers van Morgen, eindvoorstelling Nationale Balletacademie grote zaal Dans kaarten
zondag 29 20:00 Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten Dansers van Morgen, eindvoorstelling Nationale Balletacademie grote zaal Dans kaarten

Juli

dinsdag 1 20:30 VA Wölfl / NEUER TANZ (GER)Information in English CHOR(E)OGRAPHIE / JOURNALISMUS: 'kurze stücke' (NL première) rabozaal Dans kaarten
tickets
woensdag 2 20:30 VA Wölfl / NEUER TANZ (GER) CHOR(E)OGRAPHIE / JOURNALISMUS: 'kurze stücke' rabozaal Dans kaarten
donderdag 3 21:00 Young Jean Lee's Theater Company (KOR/USA)Information in English Untitled Feminist Show (NL première) grote zaal Dans kaarten
tickets
vrijdag 4 21:00 Young Jean Lee's Theater Company (KOR/USA) Untitled Feminist Show grote zaal Dans kaarten
zaterdag 5 20:30 Sidi Larbi Cherkaoui (MAR/BEL) & Yabin Wang (CHN) / Eastman & Yabin Dance StudioInformation in English Genesis (NL première) rabozaal Dans kaarten
tickets
zondag 6 20:30 Sidi Larbi Cherkaoui (MAR/BEL) & Yabin Wang (CHN) / Eastman & Yabin Dance StudioInformation in English Genesis rabozaal Dans kaarten
tickets
zondag 6 21:00 Christian Rizzo / l'association fragile (FRA)Information in English D'après une histoire vraie (NL première) grote zaal Dans kaarten
tickets
maandag 7 19:00 Niv Sheinfeld & Oren Laor (ISR)Information in English Two Room Apartment (NL première) ssba studio 1 Dans kaarten
tickets
dinsdag 8 9 :30 Vakantie Theater Dagen (9-12 jaar) bovenkamer Jeugd kaarten
dinsdag 8 19:00 Niv Sheinfeld & Oren Laor (ISR) Two Room Apartment ssba studio 1 Dans kaarten
dinsdag 8 20:30 Nicole Beutler / ICKamsterdam & NBprojects' (GER/NED)Information in English 5: ECHO (wereldpremière) rabozaal Dans kaarten
tickets
woensdag 9 9 :30 Vakantie Theater Dagen (9-12 jaar) bovenkamer Jeugd kaarten
woensdag 9 21:00 Marcos Morau / Le Veronal (ESP)Information in English Siena (NL première) grote zaal Dans kaarten
tickets
donderdag 10 9 :30 Vakantie Theater Dagen (9-12 jaar) bovenkamer Jeugd kaarten
donderdag 10 20:30 Robyn Orlin ((ZAF) & Jant-Bi (SEN)Information in English "At the same time we were pointing a finger at you, we realized we were pointing three at ourselves..." (NL première) rabozaal Dans kaarten
tickets
vrijdag 11 21:00 Richard Siegel (GER) & Yasuyuki Endo (JAP) / Ballet National de MarseilleInformation in English Tamago & New Creation grote zaal Dans kaarten
tickets
zaterdag 12 20:30 Constanza Macras (ARG) / Dorky ParkInformation in English Distortion (NL première) rabozaal Dans kaarten
tickets

Augustus

dinsdag 12 9 :30 Vakantie Theater Dagen (9-12 jaar) bovenkamer Jeugd kaarten
woensdag 13 9 :30 Vakantie Theater Dagen (9-12 jaar) bovenkamer Jeugd kaarten
woensdag 13 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Eric de Vroedt De entertainer rabozaal Toneel kaarten
donderdag 14 9 :30 Vakantie Theater Dagen (9-12 jaar) bovenkamer Jeugd kaarten
donderdag 14 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Eric de VroedtInformation in English De entertainer rabozaal Toneel kaarten
tickets
vrijdag 15 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Eric de Vroedt De entertainer rabozaal Toneel kaarten
zaterdag 16 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Eric de Vroedt De entertainer rabozaal Toneel kaarten
dinsdag 19 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Eric de Vroedt De entertainer rabozaal Toneel kaarten
woensdag 20 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Eric de Vroedt De entertainer rabozaal Toneel kaarten
donderdag 21 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Eric de VroedtInformation in English De entertainer rabozaal Toneel kaarten
tickets
vrijdag 22 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Eric de Vroedt De entertainer rabozaal Toneel kaarten
zaterdag 23 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Eric de Vroedt De entertainer rabozaal Toneel kaarten
dinsdag 26 19:30 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van Hove The Fountainhead rabozaal Toneel kaarten
woensdag 27 19:30 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van Hove The Fountainhead rabozaal Toneel kaarten
donderdag 28 9 :30 Orkater/ Sarah Moeremans / Cello8tet Amsterdam / Micha Hamel Een Pure Formaliteit grote zaal Toneel kaarten
donderdag 28 19:30 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van HoveInformation in English The Fountainhead rabozaal Toneel kaarten
tickets
vrijdag 29 9 :30 Orkater/ Sarah Moeremans / Cello8tet Amsterdam / Micha Hamel Een Pure Formaliteit grote zaal Toneel kaarten
vrijdag 29 19:30 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van Hove The Fountainhead rabozaal Toneel kaarten
zaterdag 30 19:30 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van Hove The Fountainhead rabozaal Toneel kaarten

September

maandag 1 20:30 Orkater/ Sarah Moeremans / Cello8tet Amsterdam / Micha Hamel Een Pure Formaliteit grote zaal Toneel kaarten
dinsdag 2 19:30 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van Hove The Fountainhead rabozaal Toneel kaarten
dinsdag 2 20:30 Orkater/ Sarah Moeremans / Cello8tet Amsterdam / Micha Hamel Een Pure Formaliteit grote zaal Toneel kaarten
woensdag 3 19:30 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van Hove The Fountainhead rabozaal Toneel kaarten
woensdag 3 20:30 Orkater/ Sarah Moeremans / Cello8tet Amsterdam / Micha Hamel Een Pure Formaliteit grote zaal Toneel kaarten
donderdag 4 19:30 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van HoveInformation in English The Fountainhead rabozaal Toneel kaarten
tickets
vrijdag 5 19:30 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van Hove The Fountainhead rabozaal Toneel kaarten
zaterdag 6 19:30 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van Hove The Fountainhead rabozaal Toneel kaarten
donderdag 11 18:00 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van HoveInformation in English Angels in America rabozaal Toneel kaarten
tickets
zaterdag 13 18:00 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van Hove Angels in America rabozaal Toneel kaarten
zondag 14 16:00 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van Hove Angels in America rabozaal Toneel kaarten
woensdag 17 19:30 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van Hove The Fountainhead rabozaal Toneel kaarten
donderdag 18 19:30 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van HoveInformation in English The Fountainhead rabozaal Toneel kaarten
tickets
donderdag 18 20:30 ODD Continent / Malcom Rock & Remi WörtmeyerInformation in English Homebody grote zaal Dans kaarten
tickets
vrijdag 19 19:30 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van Hove The Fountainhead rabozaal Toneel kaarten
vrijdag 19 20:30 ODD Continent / Malcom Rock & Remi WörtmeyerInformation in English Homebody grote zaal Dans kaarten
tickets
zaterdag 20 19:30 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van Hove The Fountainhead rabozaal Toneel kaarten
zondag 21 16:00 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van Hove The Fountainhead rabozaal Toneel kaarten
dinsdag 23 20:30 WArd/waRD / Ann Van den BroekInformation in English The Black Piece grote zaal Dans kaarten
tickets
zaterdag 27 19:00 Melkweg The Bootleg Beatles rabozaal Melkweg programmering meer info
maandag 29 20:30 Ro theater / Alize Zandwijk Vuurvrouwen grote zaal Toneel kaarten
dinsdag 30 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Guy Cassiers Hamlet vs Hamlet rabozaal Toneel kaarten

Oktober

woensdag 1 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Guy Cassiers Hamlet vs Hamlet rabozaal Toneel kaarten
woensdag 1 20:30 Peeping Tom / Gabriela Carizzo & Franck ChartierInformation in English VADER grote zaal Dans kaarten
tickets
donderdag 2 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Guy CassiersInformation in English Hamlet vs Hamlet rabozaal Toneel kaarten
tickets
donderdag 2 20:30 Peeping Tom / Gabriela Carizzo & Franck ChartierInformation in English VADER grote zaal Dans kaarten
tickets
vrijdag 3 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Guy Cassiers Hamlet vs Hamlet rabozaal Toneel kaarten
zaterdag 4 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Guy Cassiers Hamlet vs Hamlet rabozaal Toneel kaarten
donderdag 9 20:00 ISH / Dadara / Marco Gerris Like 4 real rabozaal Dans kaarten
vrijdag 10 20:00 ISH / Dadara / Marco Gerris Like 4 real (première) rabozaal Dans kaarten
zondag 12 20:00 ICKamsterdam / Emio Greco \ Pieter C. ScholtenInformation in English L'Étranger rabozaal Dans kaarten
tickets
maandag 13 20:00 ICKamsterdam / Emio Greco \ Pieter C. ScholtenInformation in English L'Étranger rabozaal Dans kaarten
tickets
dinsdag 14 13:00 Theater Familie / Niek Kortekaas Pippi Langkous (6+) grote zaal Jeugd kaarten
dinsdag 14 16:00 Theater Familie / Niek Kortekaas Pippi Langkous (6+) grote zaal Jeugd kaarten
donderdag 16 20:30 Opera Zuid & ICKamsterdam De Soprano's grote zaal Muziek-
theater
meer info
vrijdag 17 20:30 DUS / Thibaud Delpeut Phaedra grote zaal Toneel kaarten
zaterdag 18 20:30 DUS / Thibaud Delpeut Phaedra grote zaal Toneel kaarten
maandag 20 20:30 Thalia Theater Hamburg / NTGent / Luk Perceval FRONT (NL première) grote zaal Toneel kaarten
dinsdag 21 19:00 Melkweg Pink Martini rabozaal Melkweg programmering meer info
dinsdag 21 20:30 Thalia Theater Hamburg / NTGent / Luk Perceval FRONT grote zaal Toneel kaarten
vrijdag 24 20:30 Toneelgroep Maastricht / Arie de Mol De broers Karamazov grote zaal Toneel kaarten
zaterdag 25 20:30 Scapino Ballet Rotterdam ICONS grote zaal Dans kaarten
zondag 26 20:30 Scapino Ballet Rotterdam ICONS grote zaal Dans kaarten
maandag 27 20:30 Noord Nederlands Toneel / Ola Mafaalani De Laatkomer grote zaal Toneel kaarten
dinsdag 28 20:30 Noord Nederlands Toneel / Ola Mafaalani De Laatkomer grote zaal Toneel kaarten
woensdag 29 19:00 Introdans Ensemble voor de Jeugd / Jirí Kylián JARIG (6+) grote zaal Jeugd kaarten
vrijdag 31 19:30 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van Hove Scènes uit een huwelijk rabozaal Toneel kaarten

November

zaterdag 1 19:30 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van Hove Scènes uit een huwelijk rabozaal Toneel kaarten
zondag 2 16:00 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van Hove Scènes uit een huwelijk rabozaal Toneel kaarten
zondag 2 20:30 Theaterbureau Grünfeld / Gerardjan Rijnders Van Gogh Spreekt - de wederopstanding van een enfant terrible. grote zaal Toneel kaarten
dinsdag 4 19:00 Danstheater AYA / Wies Bloemen Snow White en de zeven breakers (8+) grote zaal Jeugd kaarten
woensdag 5 19:30 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van Hove Scènes uit een huwelijk rabozaal Toneel kaarten
donderdag 6 20:30 Ultima Vez / Wim Vandekeybus Talk to the Demon grote zaal Dans kaarten
vrijdag 7 19:30 Toneelgroep Amsterdam / Ivo van Hove Scènes uit een huwelijk rabozaal Toneel kaarten
vrijdag 7 20:30 Toneelhuis / Olympique Dramatique Augustus, ergens in 't land grote zaal Toneel kaarten
zaterdag 8 20:30 Toneelhuis / Olympique Dramatique Augustus, ergens in 't land grote zaal Toneel kaarten
woensdag 19 20:30 NTGent / Julie Van den Berghe Elektra (NL première) grote zaal Toneel kaarten
donderdag 20 20:30 NTGent / Julie Van den Berghe Elektra grote zaal Toneel kaarten
zaterdag 22 20:30 Nederlands Dans Theater 2 25 jaar León & Lightfoot grote zaal Dans kaarten
zondag 23 20:30 Nederlands Dans Theater 2 25 jaar León & Lightfoot grote zaal Dans kaarten
woensdag 26 15:00 VET / Bruun Kuijt De Kleine Kapitein (6+) grote zaal Jeugd kaarten

December

dinsdag 2 20:30 Chunky Move / Anouk van Dijk 247 DAYS grote zaal Dans kaarten
woensdag 3 20:30 Toneelgroep Oostpool / Joeri Vos Beschuit met muisjes grote zaal Toneel kaarten
donderdag 4 20:30 Toneelgroep Oostpool / Joeri Vos Beschuit met muisjes grote zaal Toneel kaarten
woensdag 10 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Simon Stone Medea rabozaal Toneel kaarten
woensdag 10 20:30 Rimini Protokoll 100% Amsterdam (NL première) grote zaal Toneel kaarten
donderdag 11 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Simon Stone Medea rabozaal Toneel kaarten
donderdag 11 20:30 Rimini Protokoll 100% Amsterdam grote zaal Toneel kaarten
vrijdag 12 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Simon Stone Medea rabozaal Toneel kaarten
vrijdag 12 20:30 Rimini Protokoll 100% Amsterdam grote zaal Toneel kaarten
zaterdag 13 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Simon Stone Medea (première) rabozaal Toneel kaarten
zaterdag 13 20:30 Rimini Protokoll 100% Amsterdam grote zaal Toneel kaarten
dinsdag 16 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Simon Stone Medea rabozaal Toneel kaarten
woensdag 17 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Simon Stone Medea rabozaal Toneel kaarten
woensdag 17 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Ivo van Hove Maria Stuart grote zaal Toneel kaarten
donderdag 18 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Ivo van Hove Maria Stuart grote zaal Toneel kaarten
vrijdag 19 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Ivo van Hove Maria Stuart grote zaal Toneel kaarten
zaterdag 20 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Ivo van Hove Maria Stuart grote zaal Toneel kaarten
zondag 21 16:00 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Ivo van Hove Maria Stuart grote zaal Toneel kaarten
donderdag 25 20:30 Het Nationale Toneel / Johan Doesburg Design for living grote zaal Toneel kaarten
vrijdag 26 14:00 Theater Terra Kikker is jarig (4+) rabozaal Jeugd kaarten
vrijdag 26 15:00 Het Nationale Toneel / Johan Doesburg Design for living grote zaal Toneel kaarten
zaterdag 27 20:30 Het Nationale Toneel / Johan Doesburg Design for living grote zaal Toneel kaarten
zondag 28 15:00 Het Nationale Toneel / Johan Doesburg Design for living grote zaal Toneel kaarten
maandag 29 14:00 OpusOne Jungle Book (6+) grote zaal Jeugd meer info

Januari

vrijdag 2 16:00 Theatergroep Kwatta / Het Gelders Orkest Dissus, verdwaal mee in de odyssee (8+) grote zaal Jeugd kaarten
zaterdag 3 20:30 Bos theaterproducties / Ursul de Geer Stoner grote zaal Toneel kaarten
zondag 4 15:00 Bos theaterproducties / Ursul de Geer Stoner grote zaal Toneel kaarten
vrijdag 9 20:00 Batsheva Dance Company / Ohad Naharin SADEH21 rabozaal Dans kaarten
vrijdag 9 20:30 Het Toneel Speelt / Mette Bouhuijs Een sneeuw grote zaal Toneel kaarten
zaterdag 10 20:00 Batsheva Dance Company / Ohad Naharin SADEH21 rabozaal Dans kaarten
zaterdag 10 20:30 Het Toneel Speelt / Mette Bouhuijs Een sneeuw (première) grote zaal Toneel kaarten
maandag 12 20:00 Het Nationale Toneel / Theu Boermans As you like it rabozaal Toneel kaarten
dinsdag 13 20:00 Het Nationale Toneel / Theu Boermans As you like it rabozaal Toneel kaarten
dinsdag 13 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Ivo van Hove Maria Stuart grote zaal Toneel kaarten
woensdag 14 19:45 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Ivo van Hove Maria Stuart pleinfoyer Toneel kaarten
woensdag 14 20:00 Het Nationale Toneel / Theu Boermans As you like it rabozaal Toneel kaarten
woensdag 14 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Ivo van Hove Maria Stuart grote zaal Toneel kaarten
donderdag 15 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Ivo van Hove Maria Stuart grote zaal Toneel kaarten
vrijdag 16 20:00 Theatre Republique / The Tiger Lillies Hamlet (NL première) rabozaal Muziek-
theater
kaarten
vrijdag 16 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Ivo van Hove Maria Stuart grote zaal Toneel kaarten
zaterdag 17 20:00 Theatre Republique / The Tiger Lillies Hamlet rabozaal Muziek-
theater
kaarten
zaterdag 17 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Ivo van Hove Maria Stuart grote zaal Toneel kaarten
dinsdag 20 20:00 Damaged Goods & Münchner Kammerspiele / Meg Stuart Built to Last rabozaal Dans kaarten
dinsdag 20 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Ivo van Hove Maria Stuart grote zaal Toneel kaarten
woensdag 21 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Simon Stone Medea rabozaal Toneel kaarten
woensdag 21 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Ivo van Hove Maria Stuart grote zaal Toneel kaarten
donderdag 22 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Simon StoneInformation in English Medea rabozaal Toneel kaarten
tickets
donderdag 22 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Ivo van Hove Maria Stuart grote zaal Toneel kaarten
vrijdag 23 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Simon Stone Medea rabozaal Toneel kaarten
vrijdag 23 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Ivo van Hove Maria Stuart grote zaal Toneel kaarten
zaterdag 24 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Simon Stone Medea rabozaal Toneel kaarten
zaterdag 24 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Ivo van Hove Maria Stuart grote zaal Toneel kaarten
zondag 25 16:00 Toneelgroep Amsterdam / Simon Stone Medea rabozaal Toneel kaarten
dinsdag 27 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Ivo van Hove Maria Stuart grote zaal Toneel kaarten
woensdag 28 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Simon Stone Medea rabozaal Toneel kaarten
woensdag 28 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Ivo van Hove Maria Stuart grote zaal Toneel kaarten
donderdag 29 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Simon StoneInformation in English Medea rabozaal Toneel kaarten
tickets
donderdag 29 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Ivo van Hove Maria Stuart grote zaal Toneel kaarten
vrijdag 30 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Simon Stone Medea rabozaal Toneel kaarten
vrijdag 30 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Ivo van Hove Maria Stuart grote zaal Toneel kaarten
zaterdag 31 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Simon Stone Medea rabozaal Toneel kaarten
zaterdag 31 20:30 Toneelgroep Amsterdam / Het Toneelhuis / Ivo van Hove Maria Stuart grote zaal Toneel kaarten

Februari

maandag 2 20:30 Akram Khan & Israel Galvan / Flamenco Biënnale TOROBAKA grote zaal Dans kaarten
dinsdag 3 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Simon Stone Medea rabozaal Toneel kaarten
dinsdag 3 20:30 Akram Khan & Israel Galvan / Flamenco Biënnale TOROBAKA grote zaal Dans kaarten
woensdag 4 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Simon Stone Medea rabozaal Toneel kaarten
donderdag 5 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Simon StoneInformation in English Medea rabozaal Toneel kaarten
tickets
vrijdag 6 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Simon Stone Medea rabozaal Toneel kaarten
zaterdag 7 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Simon Stone Medea rabozaal Toneel kaarten
maandag 23 20:00 VET / Hans van Hechten De vrek (première) rabozaal Toneel kaarten

Maart

dinsdag 3 20:30 Scapino Ballet Rotterdam / Ed Wubbe & Marco Goecke Songs for Drella grote zaal Dans kaarten
woensdag 4 20:30 Scapino Ballet Rotterdam / Ed Wubbe & Marco Goecke Songs for Drella grote zaal Dans kaarten
dinsdag 24 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Simon Stone Medea rabozaal Toneel kaarten
woensdag 25 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Simon Stone Medea rabozaal Toneel kaarten
donderdag 26 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Simon StoneInformation in English Medea rabozaal Toneel kaarten
tickets
vrijdag 27 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Simon Stone Medea rabozaal Toneel kaarten
zaterdag 28 20:00 Toneelgroep Amsterdam / Simon Stone Medea rabozaal Toneel kaarten

Mei

vrijdag 15 20:30 Orkater/ Sarah Moeremans / Cello8tet Amsterdam / Micha Hamel Een Pure Formaliteit grote zaal Toneel kaarten
zaterdag 16 20:30 Orkater/ Sarah Moeremans / Cello8tet Amsterdam / Micha Hamel Een Pure Formaliteit grote zaal Toneel kaarten
zondag 17 20:30 Orkater/ Sarah Moeremans / Cello8tet Amsterdam / Micha Hamel Een Pure Formaliteit grote zaal Toneel kaarten
* = externe locatie

 Internationaal

 


<<april 2014>>
madiwodovrzazo
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930